info@metrocity-konya.com Hayrettin BOZTAŞ : 0538 623 68 18         Hasan KOÇAK : 0538 623 68 18


Bina

Özellikleri

Service thumb

BİNA ÖZELLİKLERİ

Betonarme karkas bina taşıyıcı sistemi.Bina dış cephe 5 cm ısı yalıtımı.Katlar arası 3’er cm’lik ısı levhası.Toprak altı membran su yalıtımı.Merkezi uydu sistemi Merkezi su yumuşatma sistemi Her daireye ait en az bir araçlık otopark.Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer. Pencere ve balkon kapıları ahşap renkli PVC olacaktır. Camlar ısıcam olacaktır.Bina giriş kapısı alüminyum doğrama, daire giriş kapısı çelik kapı olacaktır.Oda kapıları bambu PVC giydirmeli veya beyaz lake kapı olacaktır. Isıtma sistemi merkezi doğalgaz ve yerden ısıtma şeklindedir. Daire aralarındaki duvarlara ses yalıtımı yapılacaktır. Sıhhi tesisat malzemeleri ve bataryalar 1. sınıf malzemeden olacaktır.

Icon 1
Metro City'nin Konumu

Metro hattına en yakın en lüks projemiz. Karatay Üniversitesine 1200 m. Konya Adelet Sarayına 1800 m. Yeni Şehir Hastanesine 1900 m. mesafede.

Icon 2
Daire Tipleri

3 farklı plan ile 3+1 dairelerimiz, müstakil bahçeli zemin kat dairelerimiz ve dublex dairelerimizden biri sizin aradığınız özelliklere sahip...

Icon 3
Geniş Odaları

Sosyal tesisleri ile her şeyi eksiksiz olarak bir arada sizlere sağlamaktadır. Spor alanlarından hamamdan fitness merkezine kadar tüm olanakları hizmetinize sunmaktadır. Hayal ettiğiniz yaşam standartlarınız hayalinize yakışır bir düzeyde tasarlandı.Evinizde en keyifli sabah kahvaltılarının buluşma noktası olacak.


  • DAİRE TİPLERİ

    3 farklı plan ile 3+1 dairelerimiz, müstakil bahçeli zemin kat dairelerimiz ve dublex dairelerimizden biri sizin aradığınız özelliklere sahip...

TİP 1 / 3+1

ORTAK KULLANIM ALANLARI DAHİL TOPLAMDA 165 m²

TİP 2 / 3+1

ORTAK KULLANIM ALANLARI DAHİL TOPLAMDA 155 m²

TİP 3 / 3+1

ORTAK KULLANIM ALANLARI DAHİL TOPLAMDA 150 m²

Odalarımız

Sizler için geniş ferah ve sağlam projeler için her geçen gün çalışmaktayız.